राज कुन्द्रा पक्राउ परेपछि शिल्पा लेख्छिन्–‘भाग्यमानी छु किनकी म जिउँदो छु’

0
623

बलिउड नायिका शिल्पा सेट्टीका श्रीमान् राज कुन्द्रा पोर्न भिडियो निर्माण र विक्री गरेको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । उनलाई प्रहरीले आज अदालतमा पेश गर्दैछ । राज कुन्द्रा पक्राउ परेपछि उनकी श्रीमती नायिका शिल्पा सेट्टी सामाजिक संजालबाट टाढा थिइन् । उनले, रियालिटी शोको छायांकन समेत रद्द गरेकी थिइन् । उनै, शिल्पाले सामाजिक संजालमा एउटा पोष्ट गर्दै मनको भावना पोखेकी छिन् ।

शिल्पाले लेखेकी छिन्–‘रिसाएर पछाडि र डराएर अगाडि नहेर्नुहोस् । तर, चारैतिर नजर घुमाएर सजक हुन आवश्यक छ । हामी रिसाएर तिनै मानिसहरुतर्फ हेर्छौ, जसले हामीलाई चोट पुर्याएका छन् । जुन तनाव हामीले भोगेका छौं, त्यो दुर्भाग्य हामीले सहनु पर्नेछ । हामीले डराएर पछाडि हेर्यौ भने आफ्नो जागिर गुमाउन सक्छौं, बिरामी पर्न सक्छौं या कोही आफ्नो मान्छेको मृत्युको डरले सताउन सक्छ । हामीले यो कुरा सुधार गर्नुपर्छ ।’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here