देशमा समृद्धिको बाटोमा अगाडी बढाउन एक नेता,एक पार्टीको आवश्यकता:प्रभु साह

पछिल्लाे समाचार

नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाका अध्यक्ष झालाई पक्राउ गर्न सकेन प्रहरी पीड़ितको गुनासो

रौतहट १० कार्तिक । रौतहट जिल्लाको गौर नगरपालिका वड़ा नम्बर ३ निवासी मनोज बर्माले रौतहट प्रहरीले घटनाका मुख्य योजनाकारलाइ पक्राउ नगरेको आरोप...

नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाका अध्यक्ष झालाई पक्राउ गर्न सकेन प्रहरी पीड़ितको गुनासो रौतहट १० कार्तिक...

फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा रहेको एक बिधालयमा अभिभावक भेला सम्पन्न

रौतहट,भदौ ०८ गते । रौतहट जिल्लाको फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा रहेको एक बिधालयमा अभिभावक भेला सम्पन्न...

राैतहटका गढीमाइ नगरपालिकाकाे समनपुर पुल नजिक एक अज्ञात महिलाकाे शव फेला

राैतहट ८ भदाै राैतहटकाे गढीमाई नगरपालिकाकाे वडा नम्बर १ समनपुरकाे पुर्वपट्टी बागमति नदीका पुलमा साे...

रौतहटमा आज नेपाल प्रहरी श्रीमती संघको ३९ औं वार्षिकोत्सवमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

रौतहट,साउन २८ गते ।रौतहटमा आज नेपाल प्रहरी श्रीमती संघको ३९ औं वार्षिकोत्सवमा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । स्थापना...


देशमा समृद्धिको बाटोमा अगाडी बढाउन एक नेता,एक पार्टीको आवश्यकता रहेको नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य एवम् पूर्व शहरी विकास मन्त्री प्रभु साहले बताउनु भएको छ । मंगलवार रौतहट जिल्लाको कटहरिया नगरपालिकाको फक्तेपुरमा आयोजित भेटघाट तथा अन्तक्रिया कार्यक्रमलाइ सम्बोधन गर्दै वहाँले यस्तो बताउनु भएको हो ।

धेरै पार्टी र नेता हुँदा अगाडी बढन नसकेको बताउनु भएको हो । कम्युनिष्ट लाइ हराउने कम्युनिष्ट भित्रै केहि गदारहरु छन् । ती गदारहरु लाइ सबक सिकाउनु पर्ने बेला आएको बताउनु भएको हो । साहले भन्नु भयो सहि र गलत नेतालाइ पहिचान गर्नुपर्ने बेला आएको बताउनु भयो । सहि नेतृत्व लाइ चयन गर्नु भयो भने देश,समाज समृद्धिको बाटोमा लाग्ने बताए ।

प्रतिक्रिया बादीहरु वर्षौ देखि देशमा शासन गरिरहेको उल्लेख गर्दै साहले देशमा बदलाव ल्याउन एउटा प्रतिबद्धता गर्नुपर्ने बेला आएको बताउनु भयो । प्रतिक्रियावादी शक्तिहरु लाइ परास्त गर्नेु पने बेला आएको बताउनु भयो ।

कटहरिया नगरपालिकाको वडा नम्बर ७ बगही र वडा नम्बर ६ फतेपुरमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एमालेको भेटघाट तथा अन्तक्रिया कार्यक्रम समपन्न भएको छ । बगहीम वडाध्यक्ष हरिभजन साह र फतेपुरमा जोतिक महतोको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस पार्टी र जनता समाजवादी पार्टी परित्याग गरि दर्जनौ नेता तथा कार्यकर्ता नेकपा एमालेमा पार्टी प्रवेश गरेका छन् ।

पार्टी प्रवेश गर्नेहरुमा नेपाली कांग्रेस पार्टी नेता वडा सदस्य शेख सफरूदिन, कपिलदेव पसवान,रामबालक कुशवहा,शेख माधो,शेख ओकिल,मंगनी सहनी,चैन सहनी, जगरनाथ सहनी,शेषनाथ ठाकुर,आनन्दी चौधरी,श्रवण पसवान,शुनेष पसवान,सुनिल चौधरी, लगायत विभिन्न पार्टीका नेता तथा कार्यकर्ता नेकपा एमाले पार्टीमा प्रवेश गरेका छन् ।

भेटघाट तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रममा नेकपा एमाले स्थाई कमिटी सदस्य एवम् पूर्व मंत्री प्रभु साह सँगै निवर्तमान प्रदेश संसाद कुन्दन कुशवाहा, फतुवा विजयपुर नगरपालिकाकी नगर उपप्रमुख कान्ति देवी महतो, कटहरिया नगरपालिकाका नगर प्रमुख सियाराम कुशवाहा, वडाध्यक्ष एवम् नगरप्रवक्ता चन्दन कुशवहा, बौधीमाई नगरपालिकाका मेयर प्रत्यासी त्रिभुवन साह उर्फ अमर जी , नेता चन्देश्वर बैठा,वडाध्यक्ष संजय प्रसाद,कटहरिया नगर कमिटी अध्यक्ष योगेन्द्र साह,नेकपा एमाले कटहरिया ८ का वडा कमिटी अध्यक्ष हेमप्रसाद साह, जयराम चौधरी लगायत विभिन्न नेता तथा कार्यकर्ताहरुको उपास्थिती रहेको थियो ।

Advertisement

लोकप्रिय

नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाका अध्यक्ष झालाई पक्राउ गर्न सकेन प्रहरी पीड़ितको गुनासो

रौतहट १० कार्तिक । रौतहट जिल्लाको गौर नगरपालिका वड़ा नम्बर ३ निवासी मनोज बर्माले रौतहट प्रहरीले घटनाका मुख्य योजनाकारलाइ पक्राउ नगरेको आरोप...

नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहट शाखाका अध्यक्ष झालाई पक्राउ गर्न सकेन प्रहरी पीड़ितको गुनासो रौतहट १० कार्तिक...

फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा रहेको एक बिधालयमा अभिभावक भेला सम्पन्न

रौतहट,भदौ ०८ गते । रौतहट जिल्लाको फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा रहेको एक बिधालयमा अभिभावक भेला सम्पन्न...
error: Content is protected !!